درباره فرش بوم

فرش‌بوم در سال ۱۳۹۴ با هدف برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ عرضه مستقیم فرش دستباف تاسیس شد و تا سال ۱۴۰۱ توانست ۸۴ نمایشگاه موفق برگزار نماید. در این نمایشگاه‌ها بیش از ۱۰۰ هنرمند از بیش از ۷۰ منطقه فرشبافی ایران شرکت کرده و در هر نمایشگاه بیش از ۱۰۰۰ تخته فرش دستباف را به هنردوستان ارایه کردند.

با شروع سال ۱۴۰۲ و تغییرات فضای کسب و کار، مجموعه فرش بوم نیز به سمت اولین “آگهی نامه تخصصی فرش دستباف” تغییر مسیر داد. در فرش بوم همه فروشندگان می توانند هر تعداد از فرشهای خود را به صورت رایگان در وبسایت فرش بوم آگهی کنند. خریداران نیز می‌توانند صدها تخته فرش دستباف را به صورت آنلاین یکجا ببینند و مقایسه کنند و سپس برای از نزدیک دیدن و خریدن فرش به طور مستقیم با فروشنده هماهنگ شوند.
البته توصیه اکید فرش بوم کماکان این است که خریداران قبل از خرید قطعی، فرش را از نزدیک ببیند. بنابراین پیشنهاد این است که خرید را به صورت حضوری یا به صورت غیرحضوری اما با شرط عودتِ بدون قید و شرط انجام دهند.

چشم انداز فرش بوم این است که به عنوان اولین آگهی نامه تخصصی فرش دستباف تبدیل به مرجع انتخاب فرش دستباف شده تا جایی که “همه” فروشندگان از سراسر ایران با عضویت در این فضای تخصصی فرشهای خود را به “همه” خریداران از سراسر جهان ارائه کنند.

فرش بوم
عضو رسمی اتحادیه فروشندگان فرش دستباف تهران
شماره صنفی: ۰۴۱۷۱۰۰۷۲۰

تماس با فرش بوم

آدرس: زعفرانیه، سه راه بهزادی، روبروی مرکز خرید گالریا، پلاک ۲، واحد ۱۲

تلفن: 02186083101

همراه: 09123034979